info
عکس مسجد المهدی
category

مسجد المهدی محله خرم، اصفهان

مسجد
5.0
2 رای

درباره‌ی مسجد المهدی

مسجد المهدی (مسجد) در محله خرم اصفهان و خیابان نهر بیدآباد (1) واقع شده است. این مکان یکی از سه مسجد در محله خرم اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آلمینیوم و مس موید و همچنین مرکز 5 رمضان جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، غذای فانوس، پولک و نبات شکرچی زاده، دکوراسیون داخلی گیتی هوم و کلینیک ساختمانی قاضی عسگر قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد المهدی واقع شده‌اند:

 • مسجد حاج عباسعلی
  (0.0)
  مسجد سید، بین عقیلی و ظهیر الاسلام
 • مسجد حاج عباسعلی فرامرزیان
  (5.0)
  مسجد سید، بین عقیلی و ظهیر الاسلام
 • مسجد شفیعی
  (5.0)
  امام خمینی، مسجد (8/1)
 • مسجد مولی‌ الموحدین
  (4.5)
  نواب صفوی، حکیم سنائی، ولی الله شفیعی، بین خرم افروز و مروارید
 • مسجد الرضا (ع)
  (5.0)
  رباط، علی شهبازی، آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط daralshafaee_e (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد المهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد المهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد المهدی ندارد.
  neshan logo