عکس پارکینگ عمومی
category

پارکینگ عمومی (کرمان)

پارکینگ
استان کرمان کرمان استان کرمان، کرمان، انتظار

موقعیت پارکینگ عمومی کرمان را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در کرمان را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پارکینگ عمومی (پارکینگ) در کرمان و خیابان انتظار واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بام کرمان و همچنین مزار سردار سرافراز اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، گلزار شهدای کرمان، مهدیه مسجد صاحب الزمان (عج)، WC و بستنی هل قرار گرفته است.


تصاویر پارکینگ عمومی


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان کرمان، کرمان، انتظار


سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ عمومی واقع شده‌اند:

 • پارکینگ قبرستان
  (3.0)
  بوستان محرم، میدان قائم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط taibrizi_kia (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ عمومی کرمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خودرو جایگاه عمومی پارکینگ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد پارکینگ عمومی

  • avatar
   hasanzamanik (شهریار سطح ۷) جمعه 12 فروردین ماه 1401

   پارکینگ بزرگ و امن

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ عمومی کرمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ عمومی کرمان ندارد.