عکس کنسولگری ترکیه مشاهده در نقشه نشان
category

کنسولگری ترکیه (محله سجاد شهر، مشهد)

سفارت
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار خیام، بین خیام 10 و 12

موقعیت کنسولگری ترکیه یکی از سفارت‌های خوب منطقه در محله سجاد شهر مشهد را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


کنسولگری ترکیه (سفارت) در محله سجاد شهر مشهد و بلوار خیام واقع شده است. این مکان یکی از سه سفارت در محله سجاد شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مشهد مال و همچنین مسجد قبا، تالار رز، هایپر مارکت کوروش، هتل ثامن الحجج (ع) و شرکت تبلیغات محیطی پرند قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از سفارت‌های خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار خیام، بین خیام 10 و 12

تلفن تماس: 05137669559

وب‌سایت رسمی: meshed.bk.mfa.gov.tr


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یک امید (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کنسولگری ترکیه مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

سفارت سفارتخانه

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد کنسولگری ترکیه

 • avatar
  حسینی پور (شهریار سطح ۵) جمعه 29 اسفند ماه 1399

  واقعا کارمندای خوش برخوردی دارن اطلاعات کمی درمورد قانون و کارهای مهاجرتی اداری به کشور ترکیه را دارند

  2
 • avatar
  رشید (شهریار سطح ۶) شنبه 03 مهر ماه 1400

  به خوبی پاسخگو هستند و کارراه انداز

  1
 • avatar
  behdad.abaspoor69 (شهریار سطح ۴) یکشنبه 22 فروردین ماه 1400

  برخوردشون خوبه تلفن هم جواب میدن

  1
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کنسولگری ترکیه مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کنسولگری ترکیه مشهد ندارد.
neshan logo