عکس ایستگاه اتوبوس ایرانشهر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس ایرانشهر (محله ایرانشهر، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، قرنی، طالقانی، بین موسوی و ایرانشهر

موقعیت ایستگاه اتوبوس ایرانشهر در محله ایرانشهر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس ایرانشهر (ایستگاه اتوبوس) در محله ایرانشهر تهران و خیابان طالقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه و مجمتع فرهنگی 13 آبان و زرین ترنج پارس و همچنین فروشگاه لیون کامپیوتر، هتل امیر، کافه کاریزنو، شرکت بیمه آسیا و کافه رستوران سمیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایرانشهر

در شهر تهران، محله ایرانشهر خیابان طالقانی، ایستگاه اتوبوس ایرانشهر قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس قرنی، طالقانی، بین موسوی و ایرانشهر است. ایستگاه اتوبوس ایرانشهر محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دروازه دولت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس آندره قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایرانشهر و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، قرنی، طالقانی، بین موسوی و ایرانشهر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایرانشهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سفارت
  حافظ، بین هلال احمر و شهریار
 • ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م رسالت
  شریعتی، انقلاب اسلامی، بهار جنوبی، بعد از نیلوفر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ایرانشهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ایرانشهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ایرانشهر ندارد.
  neshan logo