info
عکس ایستگاه اتوبوس ایرانشهرعکس ایستگاه اتوبوس ایرانشهر
category

ایستگاه اتوبوس ایرانشهر محله ایرانشهر، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ایرانشهر

ایستگاه اتوبوس ایرانشهر (ایستگاه اتوبوس) در محله ایرانشهر تهران و خیابان طالقانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه و مجتمع فرهنگی 13 آبان و زرین ترنج پارس و همچنین فروشگاه لیون کامپیوتر، هتل امیر، کافه کاریزنو، شرکت بیمه آسیا و شعبه مرکزی و ادارات مرکزی بانک ملت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایرانشهر تهران

در شهر تهران، محله ایرانشهر ، ایستگاه اتوبوس ایرانشهر تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس قرنی، طالقانی، بین موسوی و ایرانشهر است. ایستگاه اتوبوس ایرانشهر تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو فردوسی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس آندره قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایرانشهر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایرانشهر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سفارت
  حافظ، بین هلال احمر و شهریار
 • ایستگاه اتوبوس پیچ شمیران م رسالت
  انقلاب اسلامی، بهار جنوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ایرانشهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ایرانشهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ایرانشهر ندارد.
  neshan logo