info
عکس ایستگاه اتوبوس بسیج
category

ایستگاه اتوبوس بسیج (محله چهارصد دستگاه، کرج)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بسیج

ایستگاه اتوبوس بسیج (ایستگاه اتوبوس) در محله چهارصد دستگاه کرج و خیابان شهدای چهارصد دستگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله چهارصد دستگاه کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید یکتا و همچنین تالار و رستوران پردیس ناجا کرج، پلاسکو نوری، خانه ملت دفتر نماینده مجلس، پارک تندرستی سپهر و سالن سراج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بسیج کرج

آدرس ایستگاه اتوبوس بسیج کرج، شهر کرج، محله چهارصد دستگاه است. این ایستگاه اتوبوس در شهدای چهارصد دستگاه، نرسیده به بلوار جمهوری اسلامی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بسیج کرج عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از کرج دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین آژانس شبانه روزی دانش را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بسیج کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بسیج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کسری
  بلوار طالقانی شمالی، بلوار بسیج، تختی
 • ایستگاه اتوبوس میدان سپاه
  شهید بهشتى، میدان سپاه
 • ایستگاه اتوبوس کسری
  شهید بهشتى، پل عابر پیاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بسیج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بسیج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بسیج ندارد.
  neshan logo