info
عکس ایستگاه اتوبوس مترو قیطریه تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس مترو قیطریه تخلیه محله دزاشیب - حکمت، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مترو قیطریه تخلیه

ایستگاه اتوبوس مترو قیطریه تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله دزاشیب - حکمت تهران و خیابان صبا واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله دزاشیب - حکمت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه کودک عمارت بوژان و خانه موزه عزت الله انتظامی و همچنین رستوران کالوک، مدرسه ابوریحان، رستوران روتیندا، رامک خودرو و مطب دکتر ناصحی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو قیطریه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مترو قیطریه تخلیه تهران

ایستگاه اتوبوس مترو قیطریه تخلیه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله دزاشیب - حکمت پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس صبا، بین سوم و شب نما است. ایستگاه اتوبوس مترو قیطریه تخلیه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو شهید صدر نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین تاکسی سرویس الهیه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مترو قیطریه تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دستور
  بزرگراه صدر
 • ایستگاه اتوبوس میدان قدس رسالت
  شریعتی، بین اختصاصی و سلیمان زاده
 • ایستگاه اتوبوس میدان قدس
  شریعتی، بین ماهروزاده و رفعت
 • ایستگاه اتوبوس میدان قدس پیچ شمیران
  شریعتی، بین اختصاصی و سلیمان زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مترو قیطریه تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مترو قیطریه تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مترو قیطریه تخلیه ندارد.
  neshan logo