info
عکس ایستگاه اتوبوس سوپر جردن
category

ایستگاه اتوبوس سوپر جردن محله جردن - پارک ملت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سوپر جردن

ایستگاه اتوبوس سوپر جردن (ایستگاه اتوبوس) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان نلسون ماندلا (جردن) واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید الهیه و همچنین رستوران ریحون جردن، کوکی باکس، کاخ ثابت پاسال، قهوه لمیز شعبه جردن و فروشگاه کی مد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سوپر جردن تهران

ایستگاه اتوبوس سوپر جردن تهران در شهر تهران، محله جردن - پارک ملت و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به نلسون ماندلا (جردن)، بین گل آذین و گل افشان بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سوپر جردن تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس صبا واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سوپر جردن تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سوپر جردن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس امانیه
  ولیعصر، بین شادی و مهناز
 • ایستگاه اتوبوس پارک ملت
  ولیعصر، نرسیده به همایون خرم
 • ایستگاه اتوبوس بلوار صبا
  نلسون ماندلا (جردن)، بین ایرج و صبا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سوپر جردن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سوپر جردن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سوپر جردن ندارد.
  neshan logo