info
عکس دبیرستان نمونه دولتی محمد رسول‌الله
category

دبیرستان نمونه دولتی محمد رسول‌الله محله بوزان، اصفهان

مدرسه
5.0
4 رای

درباره‌ی دبیرستان نمونه دولتی محمد رسول‌الله

دبیرستان نمونه دولتی محمد رسول‌الله (مدرسه) در محله بوزان اصفهان و خیابان جی غربی، چوبگین (50) واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از چهار مدرسه در محله بوزان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی گروه بهمن کد 1412، کیف وکفش مولوی، نمایندگی شرکت خودرو سازی مزدا، نانوایی و فروشگاه چند منظوره میم قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مدارس خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مدارس که در محدوده دبیرستان نمونه دولتی محمد رسول‌الله واقع شده‌اند:

 • دبیرستان کیخسروی
  نیرو، مهدی شمس، بعثت، بین گل یاس و میثم
 • پیش دبستانی گلواژه های قرآن
  جی غربی، ادیب، کریمی، فرهنگ
 • پیش دبستانی گلهای بهشت
  جی غربی، قریشی، گلها، بین شقایق و اصالت
 • هنرستان کار و دانش معتمدی
  قریشی، مهر
 • هنرستان فنی شهید معتمدی
  قریشی، مهر، بین گلستان و میلاد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبیرستان نمونه دولتی محمد رسول‌الله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبیرستان نمونه دولتی محمد رسول‌الله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبیرستان نمونه دولتی محمد رسول‌الله ندارد.
  neshan logo