info
عکس تصفیه آب دنا
category

تصفیه آب دنا محله پاسداران، حمیدیا

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تصفیه آب دنا

تصفیه آب دنا (بازار و مرکز خرید) در محله پاسداران حمیدیا و خیابان رحمت آباد واقع شده است. این مجتمع یکی از سه بازار و مرکز خرید در محله پاسداران حمیدیا می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد صاحب الزمان رحمت آباد، هتل آپارتمان بهار یزد، کتابخانه حضرت زهرا (س)، گلزارشهدای رحمت آباد و بیمه پاسارگاد نمایندگی ابوالفضل سردار قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تصفیه آب دنا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تصفیه آب دنا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تصفیه آب دنا ندارد.
neshan logo