info
عکس دفتر وکالت مهدی مظفری
category

دفتر وکالت مهدی مظفری محله سرو، تهران

دفتر وکالت و مشاوره حقوقی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دفتر وکالت مهدی مظفری

دفتر وکالت مهدی مظفری (دفتر وکالت و مشاوره حقوقی) در محله سرو تهران و خیابان گلستان یکم واقع شده است. این دفتر یکی از چهارده دفتر وکالت و مشاوره حقوقی در محله سرو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید اریکه ایرانیان و همچنین آتلیه عکاسی سها، اجاره خودرو پرشین، شرکت اینتن، شیرینی سرای شاهنگ و پارسیان کت (فروش گربه) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این دفتر به ایستگاه مترو میدان کتاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر دفترهای وکالت که در محدوده دفتر وکالت مهدی مظفری واقع شده‌اند:

 • دفتر وکالت محمد تاجی
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، باران سوم، نخل
 • دفتر وکالت امیرحسین بهارلو
  پاک نژاد، فروردین
 • کادر وکلا
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، میرزایی، میرزایی غربی
 • گروه وکلای دادفران
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، میرزایی، میرزایی غربی
 • گروه وکلای ملکی
  پاک نژاد، بلوار دریا، بین سعدی و سردار دریا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ⭐مرتضی قاسمی⭐ (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر وکالت مهدی مظفری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر وکالت مهدی مظفری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر وکالت مهدی مظفری ندارد.
  neshan logo