عکس پارکینگ
category

پارکینگ (محله جوانمرد قصاب، تهران)

پارکینگ
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار دستواره

موقعیت پارکینگ در محله جوانمرد قصاب تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پارکینگ (پارکینگ) در محله جوانمرد قصاب ری و بلوار دستواره واقع شده است. این مکان یکی از سه پارکینگ در محله جوانمرد قصاب ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، سرویس بهداشتی ایستگاه جوانمرد قصاب، جاکلیدی سیلیکونی، پایانه تاکسیرانی و شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر پارکینگ


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار دستواره


سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ واقع شده‌اند:

 • پارکینگ مترو جوانمرد قصاب
  (4.5)
  بلوار دستواره، بعد از میدان مادر
 • پارکینگ پارک ۱۳ آبان
  بلوار سیزده آبان، بین محمد عربی و رضا عنایتی
 • پارکینگ
  بلوار سیزده آبان، بین رضازاده و رضا عنایتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهشید (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خودرو جایگاه عمومی پارکینگ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ تهران ندارد.