info
عکس ایستگاه مترو مولوی
category

ایستگاه مترو مولوی (محله بازار تهران، تهران)

ایستگاه مترو
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه مترو مولوی

موقعیت ایستگاه مترو مولوی در محله بازار تهران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه مترو مولوی (ایستگاه مترو) در محله بازار تهران تهران و خیابان مولوی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه مترو در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اکبرآبادی، کاروانسرای خانات و بازار پارچه و پرده مولوی و همچنین کلیسای تادیوس و بارتوقیمیوس مقدس، فروشگاه قلیان کاظم، پرنده فروشی حاج قدم (قبادی)، آجیل و خشکبار فصیحی و مرکز خرید عادلی قرار گرفته است.سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده مولوی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد حسینی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ یکشنبه 24 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو مولوی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه مترو متروی قطار شهری

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 24 اردیبهشت ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو مولوی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو مولوی ندارد.
location استان تهران تهران استان تهران، تهران، مولوی، بین آتش نشانی و بازار حضرتی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo