info
عکس ایستگاه اتوبوس یاس
category

ایستگاه اتوبوس یاس محله مارلیک، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس یاس

ایستگاه اتوبوس یاس (ایستگاه اتوبوس) در محله مارلیک استان تهران، شهرستان ملارد و خیابان کسری واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله مارلیک استان تهران، شهرستان ملارد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اطلس و همچنین نمایندگی دوچرخه های کوهستان کسری، مسجد الزهرا (س)، رستوران گلها، نوشت افزار نوری و پارس دیجیتال مارلیک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس یاس کرج

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج، ایستگاه اتوبوس یاس کرج است که در محله مارلیک قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در کسری، بین 12 و 14 واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف کرج، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس یاس کرج عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی سرویس یاس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس یاس کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده یاس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سرو
  کسری، بین 40 و 42
 • ایستگاه اتوبوس دانش
  بلوار ولایت، بلوار رسول اکرم
 • ایستگاه اتوبوس لاله
  کسری، بین آزادگان و لاله
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس یاس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس یاس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس یاس ندارد.
  neshan logo