info
عکس ایستگاه اتوبوس سید اسماعیل
category

ایستگاه اتوبوس سید اسماعیل محله بازار تهران، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سید اسماعیل

ایستگاه اتوبوس سید اسماعیل (ایستگاه اتوبوس) در محله بازار تهران تهران و خیابان مصطفی خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اشرفی اصفهانی، خانه موزه شهید دکتر چمران و مرکز خرید عادلی و همچنین حسینیه حاج شیخ مرتضی زاهد، فروشگاه مرکزی بازارچه موکت ایران (نمایندگی مرکزی پالاز موکت تهران)، حوزه علمیه آیت الله حق شناس، خانه پالاز و هنرستان فنی راهیان قدس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو مولوی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سید اسماعیل تهران

ایستگاه اتوبوس سید اسماعیل تهران در شهر تهران، محله بازار تهران و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس مصطفی خمینی، بین دلشاد و بالاگر است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سید اسماعیل تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان قیام قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس حاجی عباسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سید اسماعیل تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سید اسماعیل واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس طوس
  ری، خراسان، نجفی
 • ایستگاه اتوبوس کارگشایی
  ری، بین پرهیزکار و یوسف آبادی
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  مصطفی خمینی، بین غلامعلی و افشار
 • ایستگاه اتوبوس سعادت
  مولوی، بین نایب مهدی و غفاری
 • ایستگاه اتوبوس علامه حلی
  ری، یزدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سید اسماعیل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سید اسماعیل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سید اسماعیل ندارد.
  neshan logo