info
عکس فروشگاه کتاب هدف
category

فروشگاه کتاب هدف محله فلسطین - انقلاب، تهران

درباره‌ی فروشگاه کتاب هدف

فروشگاه کتاب هدف (فروشگاه) در محله فلسطین - انقلاب تهران و خیابان شهرزاد واقع شده است. این فروشگاه یکی از شصت و دو فروشگاه در محله فلسطین - انقلاب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مهستان و همچنین میدان انقلاب، بانک کتاب گیتا مهر، پردیس سینمایی بهمن، اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران و فست فود شیلا (شعبه میدان انقلاب) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو میدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه کتاب هدف واقع شده‌اند:

 • دفتر پیام
  بلوار کشاورز، بین گلریز و جمالزاده
 • ساعت انتایم
  پاستور، آژیده، امین
 • سیسیکم
  پاستور، آژیده، امین
 • فروشگاه محصولات سنتی و طبیعی چیابل
  جمهوری اسلامی، استاد طاهر بهزاد، آزاد
 • فروشگاه پخش عمده لوازم جانبی کامپیوتر سورس
  بلوار کشاورز، وصال شیرازی، هما
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط اشاداد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه کتاب هدف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه کتاب هدف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه کتاب هدف ندارد.
  location استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، منیری جاوید، شهرزاد
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه کتاب هدف

  شنبه 08:00 تا 20:30
  یک‌شنبه 08:00 تا 20:30
  دوشنبه 08:00 تا 20:30
  سه‌شنبه 08:00 تا 20:30
  چهارشنبه 08:00 تا 20:30
  پنج‌شنبه 08:00 تا 20:30
  جمعه 08:00 تا 20:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo