info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک صدرا
category

ایستگاه اتوبوس شهرک صدرا محله زیبادشت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک صدرا

ایستگاه اتوبوس شهرک صدرا (ایستگاه اتوبوس) در محله زیبادشت تهران و خیابان حسن يزدانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله زیبادشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اعصاب و روان ایرانیان، خانه موزه شهید مهدی پور و مرکز خرید صدرا و همچنین خشکشویی چشمه، صدرا پرینتر، پوشاک کودک و نوجوان شکوه زندگی، شرکت آسیا ردیاب و گیم کلاب سابرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک صدرا تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس شهرک صدرا تهران است که در محله زیبادشت قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در حسن يزدانی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهرک صدرا تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید صدرا تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرک صدرا تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک صدرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان گلبانک
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، بلوار شهرکرد، گلبانگ، بین گلستان سوم و گلشاد سوم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه امام علی ع
  هوانیروز، بین گلرنگ و سی و پنج متری گلها
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام رضا
  دهکده المپیک، زیبادشت، بین هجدهم و مرودشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط majid (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک صدرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک صدرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک صدرا ندارد.
  neshan logo