info
عکس فروشگاه بیلبیلک
category

فروشگاه بیلبیلک محله عدالت، یزد

درباره‌ی فروشگاه بیلبیلک

فروشگاه بیلبیلک (فروشگاه) در محله عدالت یزد و خیابان عدالت واقع شده است. این فروشگاه یکی از دوازده فروشگاه در محله عدالت یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ موزه دفاع مقدس و مجتمع تجاری صدف و همچنین رس توران خانه رس، بستنی سالار، گالری صنایع دستی فاطمی، شیرینی ضیافت یزد و کافه آپ قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه بیلبیلک واقع شده‌اند:

 • کتابکده رستاک
  بلواردانشگاه، تندگویان، شاهد 23
 • Medisun digital marketing group
  بلواردانشگاه، بین وزیری و بوستان
 • قند و نبات اکبری
  خیابان تیمسار فلاحی، شهید نیرنگ، بین کاملیا و ارشاد اسلامی
 • نقره سیتادل
  خیابان تیمسار فلاحی، بین وحدت و شهید نیرنگ
 • تولیدی یزدمس
  خیابان تیمسار فلاحی، بین وحدت و شهید نیرنگ
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط bahram (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه بیلبیلک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه بیلبیلک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه بیلبیلک ندارد.
  neshan logo