عکس مرکز جراحی محدود شفا مشاهده در نقشه نشان
category

مرکز جراحی محدود شفا (محله فردوس، تهران)

بیمارستان
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار آیت الله کاشانی، اعتمادیان

موقعیت مرکز جراحی محدود شفا در محله فردوس تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.


مرکز جراحی محدود شفا (بیمارستان) در محله فردوس تهران و خیابان اعتمادیان واقع شده است. این مرکز درمانی یکی از دو بیمارستان در محله فردوس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان ابن سینا و برج گلدیس و همچنین شرکت تیوا، آتیه سازان حافظ، بوستان استقلال، شیشه اتومبیل جلالی و تصویربرداری پزشکی و MRI آرین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز درمانی به ایستگاه مترو تهران (صادقيه)، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار آیت الله کاشانی، اعتمادیان

تلفن تماس: 02144007401


سایر بیمارستان‌های که در محدوده مرکز جراحی محدود شفا واقع شده‌اند:

 • بیمارستان ابن سینا
  (3.4)
  بلوار آیت الله کاشانی، بین فردوس و اعتمادیان
 • Taha Translation Office
  (5.0)
  ستارخان، بین فلکه دوم صادقیه و شهدای صادقیه
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Masood (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز جراحی محدود شفا تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بیمارستان

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز جراحی محدود شفا تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز جراحی محدود شفا تهران ندارد.
  neshan logo