info
عکس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان
category

سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان اصفهان

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان (اداره و سازمان دولتی) در اصفهان و خیابان مستوفی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری ساحل و همچنین آش سنتی شیرازی، داروخانه شبانه روزی زکریا (دکتر برهانیان)، مسکن سرا، کافه بستنی مخصوص و کافه آران قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیفی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ شنبه 18 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 18 آذر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، بزرگمهر، مستوفی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان

شنبه 07:30 تا 14:00
یک‌شنبه 07:30 تا 14:00
دوشنبه 07:30 تا 14:00
سه‌شنبه 07:30 تا 14:00
چهارشنبه 07:30 تا 14:00
پنج‌شنبه 07:30 تا 13:00
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo