info
عکس کافی شاپ ثنا
category

کافی شاپ ثنا محله الهیه، تهران

درباره‌ی کافی شاپ ثنا

کافی شاپ ثنا (کافی‌شاپ) در محله الهیه تهران و خیابان مریم شرقی واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از پنجاه و چهار کافی‌شاپ در محله الهیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان اختر و مجتمع نماد الهیه و همچنین گالری آریانا، بیرون بر نایب، سفارت سوییس، برج های دوقلوی تهران و فرشته مارکت قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ ثنا تهران

کافی شاپ ثنا تهران در محله الهیه شهر تهران قرار دارد. اگر به دنبال آدرس دقیق این کافی شاپ هستید، به استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، مریم شرقی بروید.

کافی شاپ ثنا تهران یکی از کافی ‌شاپ‌های خوب در محله الهیه است. رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی دیگر فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های اطراف این مکان هستند.

چطور به کافی شاپ ثنا تهران برویم؟

یکی از امتیازات کافی شاپ ثنا تهران، نزدیک بودن آن به ایستگاه اتوبوس پل رومی است. ایستگاه مترو شهید صدر هم در نزدیکی این کافی شاپ قرار دارد. اپلیکیشن مسیریاب نشان بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ ثنا تهران را به شما نشان می‌دهد. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ در اپلیکیشن نشان قابل مشاهده است.

در اینجا می‌توانید تصاویر کافی شاپ ثنا تهران و ایستگاه‌های نزدیک آن را ببینید. اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافی شاپ ثنا واقع شده‌اند:

 • بارن کافه
  نلسون ماندلا (جردن)، گلفام
 • em کافه
  ولیعصر، فیاضی، شبدیز، آقابزرگی، بین میدان آقا بزرگی و گلفام
 • کافه رستوران لایم
  ولیعصر، فیاضی، بین آقابزرگی و شبدیز
 • کافه عربی جمیرا
  ولیعصر، فیاضی
 • کافه رستوران موو ان
  بزرگراه مدرس، احمد رضا احمدی، علوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافی شاپ ثنا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافی شاپ ثنا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافی شاپ ثنا ندارد.
  neshan logo