info
عکس مدرسه شهید بهادرزاده
category

مدرسه شهید بهادرزاده محله پروین اعتصامی، مشهد

درباره‌ی مدرسه شهید بهادرزاده

مدرسه شهید بهادرزاده (مدرسه) در محله پروین اعتصامی مشهد و خیابان احد 7 واقع شده است. این مکان یکی از چهار مدرسه در محله پروین اعتصامی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد امام حسن مجتبی (ع)، مبل پارس، نانوایی تنوری، محصولات سادات و فروشگاه مهرکالا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو پروین اعتصامی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مدارس که در محدوده مدرسه شهید بهادرزاده واقع شده‌اند:

 • دبستان دخترانه شهید قدس
  بلوار صدر، صدر 34
 • مدرسه شهید دهستانی دوره اول و دوم
  بلوار صدر، صدر 36
 • دبستان شهید دهستانی
  بلوار چمن، شهید سالم، سالم 3
 • دبیرستان همای 1
  بلوار فداییان اسلام، هدایت، بین هدایت 1 و 3
 • دبستان سهراب سپهری
  بلوار چمن، چمن 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بچه کویر (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مدرسه شهید بهادرزاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مدرسه شهید بهادرزاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مدرسه شهید بهادرزاده ندارد.
  neshan logo