عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان ابوذر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان ابوذر (محله زیتون کارمندی، اهواز)

ایستگاه اتوبوس
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، شهید سلیمانی، بین علیدادی و باران

موقعیت ایستگاه اتوبوس بیمارستان ابوذر در محله زیتون کارمندی اهواز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بیمارستان ابوذر (ایستگاه اتوبوس) در محله زیتون کارمندی اهواز و خیابان شهید سلیمانی، بین علیدادی و باران واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله زیتون کارمندی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان آموزشی درمانی کودکان ابوذر و همچنین پیتزا و ساندویچ پاندا، دبستان و پیش دبستان استثنایی طلوع، کافه شاپ علی، کافی نت آبشار و ایستگاه اتوبوس چهارشیر شهرداری م3 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان ابوذر

آدرس ایستگاه اتوبوس بیمارستان ابوذر، شهر اهواز، محله زیتون کارمندی خیابان شهید سلیمانی، بین علیدادی و باران است. این ایستگاه اتوبوس در شهید سلیمانی، بین علیدادی و باران قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان ابوذر عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اهواز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین آژانس تاکسی سرویس ایما را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان ابوذر مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، شهید سلیمانی، بین علیدادی و باران


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان ابوذر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوی نیرو
  بزرگراه مدرس
 • ایستگاه اتوبوس شرکت ملی گاز
  بزرگراه مدرس، بین نیرو و تدبیر 1
 • ایستگاه اتوبوس نیرو4
  بزرگراه مدرس، تدبیر 1، بعثت
 • ایستگاه اتوبوس نبش خیابان تابش
  بزرگراه مدرس، تدبیر 1، نیرو
 • ایستگاه اتوبوس سلطان منش3نانوایی
  شهید قاسم سلیمانی، نبوت، بین زمرد و عقیق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان ابوذر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان ابوذر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان ابوذر ندارد.
  neshan logo