info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک مسکن
category

ایستگاه اتوبوس بانک مسکن محله طیب، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک مسکن

ایستگاه اتوبوس بانک مسکن (ایستگاه اتوبوس) در محله طیب تهران و خیابان هفده شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله طیب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای گمنام و مجتمع تجاری خراسان و همچنین مجموعه ورزشی شهید پناهی، چلو کبابی خان بابا، پاساژ زمرد، بیمه ایران شعبه میدان خراسان و داروخانه شبانه روزی مهرگان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک مسکن تهران

ایستگاه اتوبوس بانک مسکن تهران در شهر تهران، محله طیب و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شوش، 17 شهریور، بین صدوق و طیب بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بانک مسکن تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور قرار گرفته است. همچنین آژانس شهرام را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بانک مسکن تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک مسکن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صفاری
  ری، یزدی، بین نقاد و حداد عادل
 • ایستگاه اتوبوس ایران خودرو
  شوش، یزدی
 • ایستگاه اتوبوس لب خط
  شوش، رجب نیا، بین دیانت و عسگری
 • ایستگاه اتوبوس طوس
  ری، خراسان، نجفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک مسکن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک مسکن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک مسکن ندارد.
  neshan logo