عکس ایستگاه اتوبوس بانک مسکن
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بانک مسکن (محله طیب، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شوش، 17 شهریور، بین صدوق و طیب

موقعیت ایستگاه اتوبوس بانک مسکن در محله طیب تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بانک مسکن (ایستگاه اتوبوس) در محله طیب تهران و خیابان 17 شهریور واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله طیب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی شهدای گمنام و مجتمع تجاری خراسان و همچنین مجموعه ورزشی شهید پناهی، چلو کبابی خان بابا، بیمه ایران شعبه میدان خراسان، تولیدی پوشاک قوامی و داروخانه شبانه روزی مهرگان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک مسکن

ایستگاه اتوبوس بانک مسکن در شهر تهران، محله طیب و خیابان 17 شهریور قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به شوش، 17 شهریور، بین صدوق و طیب بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بانک مسکن عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور قرار گرفته است. همچنین آژانس شهرام را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بانک مسکن و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شوش، 17 شهریور، بین صدوق و طیب


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک مسکن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صفاری
  شوش، یزدی، بین نقاد و حداد عادل
 • ایستگاه اتوبوس ایران خودرو
  شوش، بین مهرپرور و شباهنگ
 • ایستگاه اتوبوس لب خط
  شوش، رجب نیا، بین دیانت و عسگری
 • ایستگاه اتوبوس طوس
  ری، خراسان، نجفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک مسکن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک مسکن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک مسکن ندارد.
  neshan logo