info
عکس ورودی مترو ایستگاه باقری
category

ورودی مترو ایستگاه باقری محله دردشت، تهران

ورودی ایستگاه

درباره‌ی ورودی مترو ایستگاه باقری

ورودی مترو ایستگاه باقری (ورودی ایستگاه) در محله دردشت تهران و بزرگراه شهید سلیمانی، گلستان واقع شده است. این ورودی یکی از دو ورودی ایستگاه مترو در محله دردشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جامع بانوان آرش و توسعه شبکه آبرسانی و همچنین درمانگاه تخصصی شفا، اداره راهنمایی رانندگی منطقه 8، ایستگاه مترو شهید باقری، مجتمع مسکونی کوروش و آموزشگاه نخبه پروران رسالت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ورودی به ایستگاه مترو شهید باقری، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد ورودی مترو ایستگاه باقری

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  SaeedAhmadi1
  چهارشنبه 02 آذر ماه 1401

  خط ۲ مترو هست فرهنگسرا به صادقیه


سایر سایر ورودی‌ها که در محدوده ورودی مترو ایستگاه باقری واقع شده‌اند:

 • ورودی مترو ایستگاه باقری
  (3.7)
  بزرگراه شهید سلیمانی، گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 24 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ورودی مترو ایستگاه باقری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 24 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ورودی مترو ایستگاه باقری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ورودی مترو ایستگاه باقری ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، گلستان
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری ورودی مترو ایستگاه باقری

  شنبه 05:30 تا 22:30
  یک‌شنبه 05:30 تا 22:30
  دوشنبه 05:30 تا 22:30
  سه‌شنبه 05:30 تا 22:30
  چهارشنبه 05:30 تا 22:30
  پنج‌شنبه 05:30 تا 22:30
  جمعه 05:30 تا 22:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo