info
عکس ایستگاه اتوبوس رفاه
category

ایستگاه اتوبوس رفاه محله حمزه آباد، ری

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رفاه

ایستگاه اتوبوس رفاه (ایستگاه اتوبوس) در محله حمزه آباد ری و خیابان دکتر کریمان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله حمزه آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ وکیل و همچنین دار الشفا نرجس خاتون، اداره مالیات شهرری، میدان هادی ساعی، دفتر خدمات شهر و کلانتری 131 شهرری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رفاه ری

ایستگاه اتوبوس رفاه ری یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر ری است که در محله حمزه آباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس دکتر کریمان، بین رفاه و میدان هادی ساعی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس رفاه ری محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف ری می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهر ری است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس محمد قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس رفاه ری، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رفاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پل آوینی
  بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس شهید غیبی
  کمیل، بین میدان غیبی و بهار
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهرری فلکه سوم دولت آباد
  بلوار شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهرری باقرشهر
  بلوار شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه
 • ایستگاه اتوبوس مترو شهرری زمان آباد
  بلوار شهید رجایی، شهدای شهرداری، ورزشگاه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 30 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رفاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 30 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رفاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رفاه ندارد.
  neshan logo