عکس ایستگاه اتوبوس رفاه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس رفاه (محله حمزه آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کمیل، بین رفاه و میدان هادی ساعی

موقعیت ایستگاه اتوبوس رفاه در محله حمزه آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس رفاه (ایستگاه اتوبوس) در محله حمزه آباد ری و خیابان کمیل واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله حمزه آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ وکیل و همچنین فروشگاه رفاه تهران شهرری، شیرینی فروشی شهرآرا، دار الشفا نرجس خاتون، درمانگاه فرهنگیان و اداره مالیات شهرری قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کمیل، بین رفاه و میدان هادی ساعی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رفاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجدالرضا
  قم، بین میدان شاه عبدالعظیم و مشیری
 • ایستگاه اتوبوس هفت تیر
  بزرگراه شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس پل آوینی
  بزرگراه شهید رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رفاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رفاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رفاه ندارد.
  neshan logo