info
عکس ایستگاه اتوبوس رفاه
category

ایستگاه اتوبوس رفاه محله حمزه آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رفاه

ایستگاه اتوبوس رفاه (ایستگاه اتوبوس) در محله حمزه آباد ری و خیابان کمیل واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله حمزه آباد ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ وکیل و همچنین فروشگاه رفاه تهران شهرری، شیرینی فروشی شهرآرا، دار الشفا نرجس خاتون، درمانگاه فرهنگیان و اداره مالیات شهرری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رفاه تهران

ایستگاه اتوبوس رفاه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله حمزه آباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس کمیل، بین رفاه و میدان هادی ساعی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس رفاه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهر ری است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس توکل قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس رفاه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رفاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجدالرضا
  قم، غیبی
 • ایستگاه اتوبوس هفت تیر
  بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس پل آوینی
  بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس ولی آباد
  دکتر کریمان، جاده دولت آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رفاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رفاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رفاه ندارد.
  neshan logo