info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه
category

ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه محله حسینیه ارشاد - قبا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه

ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه (ایستگاه اتوبوس) در محله حسینیه ارشاد - قبا تهران و خیابان پاسداران واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله حسینیه ارشاد - قبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دهکده تجاری تفریحی پلاتینیوم و همچنین پت شاپ بیمارستان ایرانیان، کافه رستوران داریما، کلینیک خانواده ایرانی شعبه پاسداران، مرکز مخابراتی شهید مفتح و سفره خانه صفویه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه تهران

ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه تهران را می‌توانید در شهر تهران، پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در پاسداران، بین کاشی ها و نگارستان سوم واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید گُلدِن تاکسی را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه ضرابخانه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آهنگران
  پاسداران، بین نیستان سوم و اخوان
 • ایستگاه اتوبوس فرخی یزدی
  بزرگراه شهید همت، فرخی یزدی، بین پنجم شرقی و چهارم شرقی
 • ایستگاه اتوبوس میرداماد
  شریعتی، بین گل سرخ و بیگدلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه ضرابخانه ندارد.
  neshan logo