info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد امام رضا
category

ایستگاه اتوبوس مسجد امام رضا محله زیبادشت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد امام رضا

ایستگاه اتوبوس مسجد امام رضا (ایستگاه اتوبوس) در محله زیبادشت تهران و خیابان زیبادشت واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله زیبادشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند محل بازی کودکان و مرکز خرید گلستان و همچنین فروشگاه لوازم سوارکاری اشکان، پویانو، داروخانه دکتر قره باغی، خدمات خودرویی و باطریسازی دو قلوها و سنگکی سنتی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد امام رضا تهران

ایستگاه اتوبوس مسجد امام رضا تهران در شهر تهران، محله زیبادشت و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس دهکده المپیک، زیبادشت، بین شهید مختومقلی فراغی و مرودشت می‌باشد. ایستگاه اتوبوس مسجد امام رضا تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد امام رضا واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد امام رضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد امام رضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد امام رضا ندارد.
location استان تهران، تهران، دهکده المپیک، زیبادشت، بین شهید مختومقلی فراغی و مرودشت
ثبت نظر و تصویر
neshan logo