info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد النبی
category

ایستگاه اتوبوس مسجد النبی محله ولنجک، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد النبی

ایستگاه اتوبوس مسجد النبی (ایستگاه اتوبوس) در محله ولنجک تهران و خیابان دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی رامتین و مرکز تجاری ولنجک و همچنین کافه رستوران مامونیا، مسجد النبی، سرای محله ولنجک، هایپر مارکت ولنجک و پیرایش حمید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد النبی تهران

ایستگاه اتوبوس مسجد النبی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ولنجک قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید چمران، کرمی، دانشجو، بعد از یاسمن هفتم است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مسجد النبی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پارس قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد النبی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد النبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شاه حسینی
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، درکه
 • ایستگاه اتوبوس شهید شهریاری
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، دانشجو، بین میدان شهریاری و اعرابی
 • ایستگاه اتوبوس باغ گیلاس
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، دانشجو، شقایق، بین اقاقیا و باغ
 • ایستگاه اتوبوس خوابگاه پسران
  بزرگراه شهید چمران، کرمی، دانشجو، شقایق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد النبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد النبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد النبی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، کرمی، دانشجو، بعد از یاسمن هفتم
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo