info
عکس شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد
category

شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد اراک

ساختمان اداری
4.0
7 رای

درباره‌ی شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد

شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد (ساختمان اداری) در اراک و خیابان دکتر محمد مصدق، بن‌بست پارس 2 واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی الف، بیمارستان حضرت ولیّ عصر (عج) و مجتمع تجاری پارس و همچنین پمپ بنزين آسکان پترول، بوستان ملّت، دروازه تهران، اپل استور اراک و بیمه پاسارگارد قرار گرفته است.
سایر ساختمان‌های اداری که در محدوده شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد واقع شده‌اند:

 • کلینیک ساختمانی آگور
  بلوار آیت الله غفاری، بین عاشورا و ثامنی
 • ساختمان شاهد
  بلوار امام خمینی، 17 شهریور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ شنبه 14 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 14 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد ندارد.
  neshan logo