info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه فرهنگ
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه فرهنگ محله رشتیان، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه فرهنگ

ایستگاه اتوبوس مدرسه فرهنگ (ایستگاه اتوبوس) در محله رشتیان رشت و بلوار شهید رجایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله رشتیان رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی بیمه دانا، داروخانه دکتر مدنی، کته کبابی تی تیل، گیم نت چمپیونز و کلینیک ساختمانی کتام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه فرهنگ رشت

در شهر رشت، محله رشتیان ، ایستگاه اتوبوس مدرسه فرهنگ رشت قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید رجایی، بین رجایی 36 و بلوار خوش خلقت است. برای دسترسی به نقاط مختلف رشت، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه فرهنگ رشت عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی سفیر قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه فرهنگ رشت و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه فرهنگ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید نوری
  آیت الله طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس صفاری
  بلوار 8 دی، بین صفاری و اصالت
 • ایستگاه اتوبوس 13 آبان
  بلوار شهید قلی پور، سیزده آبان، بین سیزده آبان 19 و 21
 • ایستگاه اتوبوس چماسرا
  آیت الله طالقانی، بین شعاعی و پیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه فرهنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه فرهنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه فرهنگ ندارد.
  neshan logo