info
عکس اموزشگاه سلام
category

اموزشگاه سلام اصفهان

درباره‌ی اموزشگاه سلام

اموزشگاه سلام (موسسه آموزشی) در اصفهان و خیابان هزار جریب واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، دبیرستان البرز دانشگاه، کافی‌شاپ هزار و یک شب، رستوران فدک و بانک کشاورزی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این موسسه به ایستگاه مترو کارگر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده اموزشگاه سلام واقع شده‌اند:

 • موسسه هدف سازان
  آزادی
 • آموزش فن بیان سخنرانی توسعه فردی اعتماد به نفس
  آزادی، ملاصدرا جنوبی، شاهد
 • فن پردازان
  مرداویج (شیخ کلینی)، بین عمار و ملاصدراجنوبی
 • موسسه آموزشی آوای دشتیاران
  مرداویج (شیخ کلینی)، بین عمار و ملاصدراجنوبی
 • آموزشگاه آرایش و پیرایش روشا (آموزشگاه مراقبت و زیبایی روشا)
  مرداویج (شیخ کلینی)، جابر ابن حیان، بین هفتم و ملاصدراجنوبی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اموزشگاه سلام اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اموزشگاه سلام در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اموزشگاه سلام ندارد.
  neshan logo