عکس ایستگاه اتوبوس میدان حسنک
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان حسنک (محله سرو، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، گراوندی، فرحزاد، بلوار خالو

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان حسنک در محله سرو تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان حسنک (ایستگاه اتوبوس) در محله سرو تهران و بلوار خالو واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله سرو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی شادی و همچنین استودیو خندوانه (استودیو قدیم)، مجتمع مسکونی ونوس، تعمیرگاه هیوندای و کیا مهدی حسنی، پارکینگ عمومی و امداد خودرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان حسنک

در شهر تهران، محله سرو بلوار خالو، ایستگاه اتوبوس میدان حسنک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در گراوندی، فرحزاد، بلوار خالو قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان حسنک عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس و تاکسی سرویس باران قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان حسنک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، گراوندی، فرحزاد، بلوار خالو


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان حسنک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانش
  بلوار شاهنامه، بین صبحی و پرند
 • ایستگاه اتوبوس کوهسار پنجم
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران، فیروزی، بین سهند و فرعی اول
 • ایستگاه اتوبوس شهروند
  بلوار شاهنامه، بین حیدر طجری و علی نصیریان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان حسنک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان حسنک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان حسنک ندارد.
  neshan logo