info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان حسنک
category

ایستگاه اتوبوس میدان حسنک محله سرو، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان حسنک

ایستگاه اتوبوس میدان حسنک (ایستگاه اتوبوس) در محله سرو تهران و بلوار خالو واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله سرو تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی شادی و همچنین استودیو خندوانه (استودیو قدیم)، مجتمع مسکونی ونوس، تعمیرگاه هیوندای و کیا مهدی حسنی، پارکینگ عمومی🇮🇷 و مرکز پینت بال پرواز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان حسنک تهران

در شهر تهران، محله سرو ، ایستگاه اتوبوس میدان حسنک تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه یادگار امام، نیما یوشیج، بلوار خالو قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان حسنک تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو میدان کتاب قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی فانوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان حسنک تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان حسنک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دانش
  بلوار شاهنامه، بین صبحی و پرند
 • ایستگاه اتوبوس کوهسار پنجم
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، فیروزی، بین کوهسار ششم و کوهسار پنجم
 • ایستگاه اتوبوس شهروند
  بلوار شاهنامه، بین آهنگرانی و حیدر طجری
 • ایستگاه اتوبوس میدان بهرود
  بلوار شاهنامه، عابدی، بین میدان بهرود و بیست و هفتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان حسنک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان حسنک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان حسنک ندارد.
  neshan logo