info
عکس ایستگاه اتوبوس قصرفیروزه
category

ایستگاه اتوبوس قصرفیروزه محله تاکسیرانی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس قصرفیروزه

ایستگاه اتوبوس قصرفیروزه (ایستگاه اتوبوس) در محله تاکسیرانی تهران و بزرگراه بسیج واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله تاکسیرانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع قصر فیروزه 1، تالار پذیرایی قصر امیر، مسجد پنج تن آل عبا، بانک سپه و کارواش بوستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس قصرفیروزه تهران

ایستگاه اتوبوس قصرفیروزه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله تاکسیرانی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس قصرفیروزه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو بسیج قرار دارد. تاکسی تلفنی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس قصرفیروزه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده قصرفیروزه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه تختی
  بسیج، شهیدان سرباز
 • ایستگاه اتوبوس مرکز صفر یک
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز، بعد از منطقه نظامی
 • ایستگاه اتوبوس صاحب الزمان
  نبرد شمالی، صاحب الزمان، بین پرستار و میرزازاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سهیل (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس قصرفیروزه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس قصرفیروزه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس قصرفیروزه ندارد.
  neshan logo