info
عکس ایستگاه اتوبوس دماوندعکس ایستگاه اتوبوس دماوند
category

ایستگاه اتوبوس دماوند محله جوادیه - فرهنگ سرا، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دماوند

ایستگاه اتوبوس دماوند (ایستگاه اتوبوس) در محله جوادیه - فرهنگ سرا تهران و بزرگراه شهید سلیمانی، دماوند واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله جوادیه - فرهنگ سرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دفتر و انبار شرق دیجیکالا، شرکت پولاد، شیرین عسل، آریا الکتریک و مصالح فروشی ملکی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دماوند تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس دماوند تهران است که در محله جوادیه - فرهنگ سرا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید سلیمانی، دماوند قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دماوند تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو فرهنگسرا است. آژانس جشنواره هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس دماوند تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دماوند واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پرورشگاه
  بلوار شاهد، تقاطع جشنواره
 • ایستگاه اتوبوس اتحاد
  دماوند
 • ایستگاه اتوبوس کیمیدارو
  بزرگراه شهید سلیمانی، دماوند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نیکو (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دماوند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دماوند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دماوند ندارد.
  neshan logo