info
عکس بوتیک فول برند
category

بوتیک فول برند محله پاسداران، یزد

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بوتیک فول برند

بوتیک فول برند (بازار و مرکز خرید) در محله پاسداران یزد و بلوار جهاد واقع شده است. این مجتمع یکی از سه بازار و مرکز خرید در محله پاسداران یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فراورده های لبنی ارمیا و همچنین رستوران آریانا، دانشکده پرستاری و مامایی شهید صدوقی یزد، داروخانه ددروالا، نانوایی کوثر و جگرکی کوبیده کاج قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده بوتیک فول برند واقع شده‌اند:

 • کابینت احمدرضا
  بلوار شهید دشتی، دشتی یک
 • مستر ذرت(Mr corn)
  (5.0)
  بلوار شهید قندی، شهید قندی 10
 • نیکا یدک
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 30 و 34
 • فراورده های لبنی ارمیا
  (2.0)
  بلوار جهاد، بین خیابان وصال و میدان کاج
 • مرکز خرید آوا
  (5.0)
  بلوار شهید دشتی، دشتی 13
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ارباب داک (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوتیک فول برند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوتیک فول برند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوتیک فول برند ندارد.
  neshan logo