info
عکس مطب دکتر ونون آصفی
category

مطب دکتر ونون آصفی محله مهدی آباد، شیراز

مطب پزشک
4.0
7 رای

درباره‌ی مطب دکتر ونون آصفی

مطب دکتر ونون آصفی (مطب پزشک) در محله مهدی آباد شیراز و خیابان ۱۸ مطهری شمالی واقع شده است. این مطب یکی از ده مطب پزشک در محله مهدی آباد شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان چشم دکتر خدادوست و مجتمع شیراز مال و همچنین داروخانه آرش، Note Hashtom گالری موسیقی نت هشتم مرکزی، پرشیا خودرو، کلینیک کاشت مو و زیبایی رخ و فروشگاه مبل برجیس قرار گرفته است.
سایر پزشکان که در محدوده مطب دکتر ونون آصفی واقع شده‌اند:

 • دکتر مسعود صالحی جراح و متخصص کلیه
  قصردشت، بین قصردشت 46 و 48
 • مطب دکتر شهریار شاهمرادی
  پل زرگری، مختاری
 • دکتر نیکنام (چشم پزشک )
  شهید رادفر، بین رادفر 3 و 8
 • مطب دکتر چابک
  قصردشت، بین قصردشت 66 و 68
 • مطب دکتر حسین اشرف چشم پزشکی
  زیرگذر مطهری شمالی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط elhm_goly (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب دکتر ونون آصفی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مطب دکتر ونون آصفی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب دکتر ونون آصفی ندارد.
  neshan logo