عکس دفتر مهندسی و طراحی کرنش
category

دفتر مهندسی و طراحی کرنش (شیراز)

مکان عمومی
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار امیرکبیر، نرسیده به شهید کلاهدوز

موقعیت دفتر مهندسی و طراحی کرنش شیراز را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در شیراز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

دفتر مهندسی و طراحی کرنش در شیراز و بلوار امیرکبیر واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه افق کوروش، کله پزی پارسه، تاپ دکور شیراز، ساباط اوز و فست فود اقای قارچ قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار امیرکبیر، نرسیده به شهید کلاهدوز

تلفن تماس: 07138444034


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط nobakht (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر مهندسی و طراحی کرنش شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

دفتر مهندسی و طراحی کرنش

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401

نظرات کاربران در مورد دفتر مهندسی و طراحی کرنش

  • avatar
    تبریزی (شهریار سطح ۳) جمعه 06 فروردین ماه 1400

    دفتر مهندسی وطرحی کرنش تیم حرفه ای دارند بهترین طرح تمیز وعالی راارائه می دهند

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر مهندسی و طراحی کرنش شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر مهندسی و طراحی کرنش شیراز ندارد.