info
عکس موسسه ایده گستر نور خوارزمی
category

موسسه ایده گستر نور خوارزمی اصفهان

درباره‌ی موسسه ایده گستر نور خوارزمی

موسسه ایده گستر نور خوارزمی (موسسه آموزشی) در اصفهان و خیابان شهید احمدی (38) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هایپرلند و سینیور مارکت و همچنین اصفهان اسکیپ سنتر، ساندویچ لقمه جنوب، کتابخانه میرداماد، بانک شهر و باشگاه بدنسازی جیم گراد قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده موسسه ایده گستر نور خوارزمی واقع شده‌اند:

 • مدرسه ابتدایی ام البنین
  شیخ صدوق جنوبی، یازدهم
 • آموزشگاه موسیقی آریا
  چهار باغ بالا، کاویان
 • مرکز آموزشی مدرسان تهران
  میر فندرسکی شرقی، بین 23 و مصلی
 • آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد سرمایه امین رسام
  چهار باغ بالا، کاویان
 • موسسه آموزشی حصین حاسب سپاهان
  چهار باغ بالا، نسترن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حمیدرضا غلامعلیان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه ایده گستر نور خوارزمی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه ایده گستر نور خوارزمی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه ایده گستر نور خوارزمی ندارد.
  neshan logo