info
عکس ایستگاه اتوبوس مرکز ناباروري اصفهان
category

ایستگاه اتوبوس مرکز ناباروري اصفهان (اصفهان)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مرکز ناباروري اصفهان

موقعیت ایستگاه اتوبوس مرکز ناباروري اصفهان را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مرکز ناباروري اصفهان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان مشتاق دوم، بوذرجمهر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی آبشار و همچنین مرکز باروری و ناباروری اصفهان، اسناد پزشکی تامین اجتماعی، مجموعه ورزشی مشتاق، کافه کاهو و بانک تجارت شعبه سلمان فارسی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرکز ناباروري اصفهان

ایستگاه اتوبوس مرکز ناباروري اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، خیابان مشتاق دوم، بوذرجمهر پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در مشتاق دوم، بوذرجمهر قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مرکز ناباروري اصفهان عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اصفهان بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

تاکسی سرویس بزرگمهر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مرکز ناباروري اصفهان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نور باران
  شریف واقفی، نرسیده به 38 متری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مرکز ناباروري اصفهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مرکز ناباروري اصفهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مرکز ناباروري اصفهان ندارد.
  neshan logo