info
عکس فروشگاه هفت شعبه غیاثی
category

فروشگاه هفت شعبه غیاثی محله خاوران، تهران

درباره‌ی فروشگاه هفت شعبه غیاثی

فروشگاه هفت شعبه غیاثی (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله خاوران تهران و خیابان عجب گل واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه زنجیره‌ای در محله خاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری خراسان و همچنین خیریه خانم زهرا پخش جهیزیه، حسینیه امام خمینی ره، درمانگاه خاتم الانبیا، بیمه آتیه سازان حافظ (بیمه تکمیلی) و آموزشگاه زبان آینده قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه هفت شعبه غیاثی تهران

آدرس فروشگاه هفت شعبه غیاثی تهران، شهر تهران، محله خاوران و است. فروشگاه هفت شعبه غیاثی تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله خاوران به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش، حیات مارکت و فروشگاه زنجیره ای جانبو هستند.

چطور به فروشگاه هفت شعبه غیاثی تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه هفت شعبه غیاثی تهران را انتخاب کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بانک ملی قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه هفت شعبه غیاثی تهران می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه هفت شعبه غیاثی تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری از فروشگاه هفت شعبه غیاثی تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد فروشگاه هفت شعبه غیاثی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Amir
  یکشنبه 06 فروردین ماه 1402

  قیمت های قبل تخفیف معمولا بالاتر از سوپر مارکت هست !!

  3

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه هفت شعبه غیاثی واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش
  قیام، سعیدی، بین کمال پور و فتحعلی زاده
 • حیات مارکت
  شوش، 17 شهریور، بین برهان و امینی نجفی
 • فروشگاه زنجیره ای جانبو
  قیام، سعیدی، بین سجادیان و 17 شهریور
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  (5.0)
  خاوران، یزدانی زاده، شریعتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه هفت شعبه غیاثی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه هفت شعبه غیاثی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه هفت شعبه غیاثی ندارد.
  location استان تهران، تهران، قیام، 17 شهریور، عجب گل، بین جهانپناه و یاس
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه هفت شعبه غیاثی

  شنبه 07:30 تا 22:30
  یک‌شنبه 07:30 تا 22:30
  دوشنبه 07:30 تا 22:30
  سه‌شنبه 07:30 تا 22:30
  چهارشنبه 07:30 تا 22:30
  پنج‌شنبه 07:30 تا 22:30
  جمعه 07:30 تا 22:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo