info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان حافظیه
category

ایستگاه اتوبوس میدان حافظیه محله مصطفی خمینی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان حافظیه

ایستگاه اتوبوس میدان حافظیه (ایستگاه اتوبوس) در محله مصطفی خمینی اراک و بلوار قدس واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله مصطفی خمینی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری آفتاب و همچنین بوستان بانوان، گل فروشی کاکتوس اراک، کافه فانوس، درمانگاه قدس تامین اجتماعی و دکه روزنامه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان حافظیه اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان حافظیه اراک، شهر اراک، محله مصطفی خمینی است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار قدس، بعد از میدان حافظ قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان حافظیه اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مسافرتی شقایق قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان حافظیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پست بانک
  بلوار قدس، کوی گلستان، گلستان 1
 • ایستگاه اتوبوس موتور آب
  بلوار کاظمی آشتیانی، عدالت
 • ایستگاه اتوبوس میدان فاطمیه
  بلوار ورزش، بیست متری عفاف
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان حافظیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان حافظیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان حافظیه ندارد.
  neshan logo