info
عکس ایستگاه اتوبوس ارغوان
category

ایستگاه اتوبوس ارغوان محله درختی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ارغوان

ایستگاه اتوبوس ارغوان (ایستگاه اتوبوس) در محله درختی تهران و خیابان فرحزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله درختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید اریکه ایرانیان و همچنین رستوران پدیده شاندیز، مرغ سوخاری کوپال، داروخانه شبانه روزی دکتر یوسف زاده، کافه کنافه و شیرینی لبنانی روشه (غرب) و فروشگاه اینترنتی گل بازار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ارغوان تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس ارغوان تهران، شهر تهران، محله درختی است. این ایستگاه اتوبوس در فرحزادی، بین عباسی اناری و تربیت معلم واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ارغوان تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان کتاب قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی باغ آسمون قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ارغوان تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ارغوان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  پاک نژاد، بین سپیدار و داود حسینی
 • ایستگاه اتوبوس زرافشان
  بلوار دادمان، استاد شجریان شمالی، بین نهم و یازدهم
 • ایستگاه اتوبوس صحرا
  بزرگراه یادگار امام، شهید منفرد نیاکی، نرسیده به صحرا
 • ایستگاه اتوبوس دادمان
  بلوار دادمان، بین حسن سیف و پاک نژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ارغوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ارغوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ارغوان ندارد.
  neshan logo