info
عکس ایستگاه اتوبوس شهر خودرو
category

ایستگاه اتوبوس شهر خودرو (محله شهرک استقلال، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهر خودرو

ایستگاه اتوبوس شهر خودرو (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان کنار گذر لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و سه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیرگاه مرکزی شماره 3 و اداره تحویل شماره 2 - کرمان موتور، شهر خودرو، بانک صادرات شعبه شهاب خودرو، بانک صادرات و پارکینگ کارکنان پارس خودرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهر خودرو تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس شهر خودرو تهران، شهر تهران، محله شهرک استقلال است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به لشگری، بعد از نخ زرین بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهر خودرو تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو چیتگر نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس استقلال قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهر خودرو تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهر خودرو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو چیتگر پایانه دریاچه
  بلوار علیمرادی، نسیم دوم
 • ایستگاه اتوبوس مترو چیتگر شهرک دانشگاه تهران
  بلوار علیمرادی، نسیم دوم
 • ایستگاه اتوبوس شهرک استقلال
  چهل متری عبیدی، بین سید مکارمی و سیزدهم
 • ایستگاه اتوبوس مینو
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس کمربندی
  لشگری، نرسیده به شانزدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهر خودرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهر خودرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهر خودرو ندارد.
  neshan logo