info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک صدف
category

ایستگاه اتوبوس شهرک صدف شهریار

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک صدف

ایستگاه اتوبوس شهرک صدف (ایستگاه اتوبوس) در شهریار و بلوار خبرنگار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی نور شهریار و همچنین درمانگاه دندانپزشکی بابکان، شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران، بیمارستان تامین اجتماعی شهریار، داروخانه بیمارستان نور و طب کار رسا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک صدف شهریار

آدرس ایستگاه اتوبوس شهرک صدف شهریار، شهر شهریار، است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار خبرنگار، نرسیده به صیاد شیرازی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهرک صدف شهریار عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف شهریار دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس زیتون قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهرک صدف شهریار و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.





سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک صدف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلهر
  بلوار خبرنگار، بین جاده اندیشه و پل سپاه
 • ایستگاه اتوبوس بوستان صدف
  بلوار خبرنگار، اندیشه - مارلیک
 • ایستگاه اتوبوس شهرک صدف
  بلوار خبرنگار، بین پرستار و بلوار دولت
 • ایستگاه اتوبوس خبرنگار
  دکتر قریب، میدان کارآفرینی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک صدف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک صدف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک صدف ندارد.
  neshan logo