عکس بخش آنژیوگرافی کوثر
category

بخش آنژیوگرافی کوثر (محله ونک، تهران)

مکان مرتبط با بهداشت و درمان
5.0
3 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه کردستان، یاسمی

موقعیت بخش آنژیوگرافی کوثر در محله ونک تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

بخش آنژیوگرافی کوثر (مکان مرتبط با بهداشت و درمان) در محله ونک تهران و خیابان یاسمی واقع شده است. این مکان یکی از سی و سه بهداشت و درمان در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان خاتم الانبیا (ص) و همچنین بیمارستان شهید مطهری، دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی ایران، سازمان جوانان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، دانشگاه علوم پزشکی ایران و پارکینگ طبقاتی تعمیرگاه قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه کردستان، یاسمی

وب‌سایت رسمی: khatamhospital.org


سایر مراکز حوزه بهداشت و درمان که در محدوده بخش آنژیوگرافی کوثر واقع شده‌اند:

 • باشگاه نیرو
  (4.1)
  بزرگراه کردستان، یاسمی
 • مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر
  (5.0)
  ولیعصر، بین وحید دستگردی و ناصری
 • کلینیک طراوت-دکتر محمد پاکدل
  ولیعصر، نسیم، تلاش
 • مطب دکتر حکیمی
  ولیعصر، والی نژاد، بین تلاش و کوشیار
 • دکتر محمد یوسفی
  ولیعصر، والی نژاد، بین تلاش و کوشیار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دانا (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بخش آنژیوگرافی کوثر تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بخش آنژیوگرافی کوثر تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بخش آنژیوگرافی کوثر تهران ندارد.