عکس ایستگاه مترو ميدان وليعصر
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه مترو ميدان وليعصر (محله ولیعصر، تهران)

ایستگاه مترو
4.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، حافظ، کریمخان زند

موقعیت ایستگاه مترو ميدان وليعصر در محله ولیعصر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه مترو ميدان وليعصر (ایستگاه مترو) در محله ولیعصر تهران و ورودی مترو میدان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه مترو در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر و مرکز کامپیوتر ایران و همچنین میدان ولیعصر، شبکه مترجمین ایران، فست فود شیلا، آموزشگاه آرایشگری مردانه نیک رویان و سینما استقلال قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، حافظ، کریمخان زند


سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده ميدان وليعصر واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو ميدان وليعصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه مترو متروی قطار شهری

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو ميدان وليعصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو ميدان وليعصر ندارد.
neshan logo