info
عکس ایستگاه اتوبوس درب اول دارالرحمه
category

ایستگاه اتوبوس درب اول دارالرحمه محله شیخ علی چوپان، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس درب اول دارالرحمه

ایستگاه اتوبوس درب اول دارالرحمه (ایستگاه اتوبوس) در محله شیخ علی چوپان شیراز و بلوار ابوذر غفاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شیخ علی چوپان شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رنگ مشکات ، غسالخانه دارالرحمه شیراز، کترینگ و بیرون بر اشرافی حامد، شرکت فن‌آوران سبز و بستنی رلی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس درب اول دارالرحمه شیراز

در شهر شیراز، محله شیخ علی چوپان ، ایستگاه اتوبوس درب اول دارالرحمه شیراز قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار ابوذر غفاری، بین ابوذر غفاری 77 و 79 بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس درب اول دارالرحمه شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس درب اول دارالرحمه شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس درب اول دارالرحمه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  🔴🟡 عــــ🅰️ــلــی 🟡 🔴
  شنبه 19 فروردین ماه 1402

  اتوبوس هاش سروقت میان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده درب اول دارالرحمه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شاهزاده بیگم
  بلوار دلاوران بسیج
 • ایستگاه اتوبوس سحاب
  بلوار ارتش، بین سحاب و بلوار آیت الله حقیقت
 • ایستگاه اتوبوس مجموعه ورزشی پوریای ولی
  بلوار ارتش، بین صدق گو و میدان 12 فروردین
 • ایستگاه اتوبوس بازارچه غیور
  بلوار ارتش، بین غیور و پیمان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس درب اول دارالرحمه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس درب اول دارالرحمه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس درب اول دارالرحمه ندارد.
  neshan logo