info
عکس شرکت امداد خودرو ایرانعکس شرکت امداد خودرو ایرانعکس شرکت امداد خودرو ایران
category

شرکت امداد خودرو ایران محله شهرک استقلال، تهران

اداره و سازمان دولتی
5.0
8 رای

درباره‌ی شرکت امداد خودرو ایران

شرکت امداد خودرو ایران (اداره و سازمان دولتی) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان نخ زرین واقع شده است. این اداره یکی از یازده اداره و سازمان دولتی در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تعمیرگاه ولوو، افرا گروه، شرکت صنعتی محور سازان ایرانخودرو، شهاب خودرو و مرکز اموزش فنی ایساکو قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این اداره یکی از مراکز دولتی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مراکز دولتی که در محدوده شرکت امداد خودرو ایران واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ⭐مرتضی قاسمی⭐ (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ یکشنبه 29 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت امداد خودرو ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 29 بهمن ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت امداد خودرو ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت امداد خودرو ایران ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه لشگری، نخ زرین
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری شرکت امداد خودرو ایران

شنبه 07:00 تا 16:00
یک‌شنبه 07:00 تا 16:00
دوشنبه 07:00 تا 16:00
سه‌شنبه 07:00 تا 16:00
چهارشنبه 07:00 تا 16:00
پنج‌شنبه 07:00 تا 12:00
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo