info
عکس دبیرستان امام سجاد (ع) دور اول
category

دبیرستان امام سجاد (ع) دور اول محله کوی فیضیه، یزد

درباره‌ی دبیرستان امام سجاد (ع) دور اول

دبیرستان امام سجاد (ع) دور اول (مدرسه) در محله کوی فیضیه یزد و محقق داماد، میدان گل نرگس واقع شده است. این مکان یکی از سه مدرسه در محله کوی فیضیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مازاری و همچنین سالن زیبایی هلچین، پیتزا پدربزرگ، مجتمع آموزشی فرهنگی مسیر سبز، مسجد رقیه و سوپر پروتئین شالیز قرار گرفته است.
سایر مدارس که در محدوده دبیرستان امام سجاد (ع) دور اول واقع شده‌اند:

 • پیش دبستانی و دبستان آرمهر
  بلواردانشگاه، وزیری، وزیری 18
 • مدرسه ابوطالب
  (4.0)
  فیضیه، خیابان شهید محمد زارع زاده، زارع زاده 4
 • مدرسه نمونه دولتی اویسی
  (4.0)
  فیضیه، کوثر غربی، ابوطالب 3
 • هنرستان فنی حرفه ای شهدای نعیم آباد
  (3.1)
  ایثارگران، پنج تن
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط khalil (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 21 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبیرستان امام سجاد (ع) دور اول اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 21 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبیرستان امام سجاد (ع) دور اول در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبیرستان امام سجاد (ع) دور اول ندارد.
  neshan logo