info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان استاد معین
category

ایستگاه اتوبوس میدان استاد معین محله دکتر هوشیار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان استاد معین

ایستگاه اتوبوس میدان استاد معین (ایستگاه اتوبوس) در محله دکتر هوشیار تهران و خیابان استاد معین واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله دکتر هوشیار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی معین مال و معین مال و همچنین فروشگاه رفاه، کیا موتورز، نسکو کافه، پیتزا بریکا و تعمیرگاه تخصصی رنو امامی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو استاد معین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان استاد معین تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس میدان استاد معین تهران است که در محله دکتر هوشیار قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در آزادی، استاد معین، نرسیده به مهدی قرار دارد. ایستگاه اتوبوس میدان استاد معین تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دکتر حبیب اله قرار دارد. آژانس یاس استاد معین هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان استاد معین تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان استاد معین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هاشمی
  یادگار امام، هاشمی، بین حاج علی اکبر و محمودی
 • ایستگاه اتوبوس معراج
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس حبیب اللهی
  آزادی، بین حبیب زادگان و قدیر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان استاد معین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان استاد معین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان استاد معین ندارد.
  neshan logo