info
عکس گروه صنعتی حسین زادهعکس گروه صنعتی حسین زاده
category

گروه صنعتی حسین زاده محله فخب، پیله داربن

کارگاه و مرکز ارائه خدمات صنعتی

درباره‌ی گروه صنعتی حسین زاده

گروه صنعتی حسین زاده (کارگاه و مرکز ارائه خدمات صنعتی) در محله فخب گیلان، شهرستان رشت و خیابان شهید بهشتی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مرکز یکی از سه خدمات و کارگاه صنعتی در محله فخب گیلان، شهرستان رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چشمه کماکل و همچنین فروشگاه بزرگ چند منظوره بیست، دکوراسیون بالسا، گروه فنی مهندسی شریفی، لوازم بهداشتی وساختمانی گلساران و نان حجیم مارلیک قرار گرفته است.سایر کارگاه‌ها و مراکز ارائه‌دهنده خدمات صنعتی که در محدوده گروه صنعتی حسین زاده واقع شده‌اند:

 • صنایع چوب ماهان
  (5.0)
  جاده رشت - پیربازار، بین طالقانی و جاده منگوده
 • صنایع راسخ
  (5.0)
  بلوار رزمجو
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گروه صنعتی حسین زاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گروه صنعتی حسین زاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گروه صنعتی حسین زاده ندارد.
  neshan logo